Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zabranjena suma

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Zabranjena suma Empty
PočaljiNaslov: Zabranjena suma   Zabranjena suma Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 7:02 am

Svi ucenici su znali da ne smeju da idu u sumu, posto je to zabranjeno, tamo se nalaze mnoga opasna stvorenja, koja mogu da vas kostaju zivota.

Ipak... Emily je bila znatizeljna... Dosla je do ivice sume... Malo je falilo da zakoraci u nju.. kad se oglasi skolsko zvono... Zloban osmeh joj je pao sa lica... Hitro se okrenula i krenula ka skoli...
Nazad na vrh Ići dole
*Piper <3 Leo*
Profesor
Profesor
*Piper <3 Leo*


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28


Zabranjena suma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena suma   Zabranjena suma Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 10:04 am

Nastavnica Jessica je videla Emily i pitala je zasto je bila tu kada je znala da je zabranjeno???
Nazad na vrh Ići dole
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Zabranjena suma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena suma   Zabranjena suma Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 12:50 pm

Emily je pogledala i rekla.. Izvinite profesorice malo sam odlutala... I otrcala je ka skoli...
Nazad na vrh Ići dole
Magicboy
Student
Student
Magicboy


Muški
Broj poruka : 33
Godina : 28


Zabranjena suma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena suma   Zabranjena suma Icon_minitimePet Dec 11, 2009 10:21 am

Trazeci profesorku Jassicu naleteo sam na Emily,iako ne volim bas vampire,morao sam joj priznati da prelepo izgleda.Izvinio sam joj se na udarcu tokom trcanja.Nastavio sam u potrazi za profesorkom,medjutim nije je bilo nigde.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zabranjena suma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena suma   Zabranjena suma Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zabranjena suma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Školske lokacije :: Dvorište-
Skoči na: