PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Nick Halliwell

Ići dole 
AutorPoruka
Nick DarkFrost
Profesor
Profesor

Muški
Broj poruka : 72
Godina : 23

PočaljiNaslov: Nick Halliwell   Pon Nov 30, 2009 12:45 pm

Pravo ime: Nikola
Godine: 14

LIK:

~ Opšte:

Ime i nadimak: Nick
Godine: 16
Klasa: Vestac
Strana: neodredjena

~ O vašoj magičnoj strani:

Moći: jos nisam dobio...
Prva manifestacija: Desilo se skoro...Vampir me je napao i da bih se odbranio upotrebio sam moc...verovatno se javila iz straha...
Umeće: Obozavam magiju i sve sto je vezano za nju...Napitke pravim onako...ali obozavam da pisem cini naravno nisu uvek savrsene ali trudim se XD

~ Izgled:

Opšte: Boja kose mi je braon...ociju isto. Fizicki izgled pa...neznam bas najbolje da se opisujem, ali evo nisam bas visok, srednje visine...i neznam sta jos da vam opisem XD
Stil: Pa moj lik voli da nosi markiranu odecu, naravno. Stil je razlicit kao i boje, sve zavisi od raspolozenja...
~ Personaliti:

Voli: Voli puno stvari. Na primer kupovanje sportske odece, patika...Onda izlazenje sa prijateljima...i slicno.
Ne voli: kada ga spopadnu strane dobra i zla u fazonu: predji na ovu stranu i tako to...Ipak je on neodredjen...
Jače strane: Pa uobrazenost ja smatram za jacu stranu. XD Spretnost i lukavstvo takodje...Eh da i samouverenost... Smile
Slabosti: Slabosti su lako zaljubljivanje i odljubljivanje sto nekad i nije tako lose... Jos i pomalo stidljivost...
Strah: Nemam neke posebne strahove ali pauci me uzasavaju....
Pravo ime: Nikola
Godine: 14

LIK:

~ Izgled:

Slika:
Spojler:

Opšte: Boja kose crna. Boja ociju braon. Fizicki izgled super...XD
Stil: Ovo sam vec pisao....Zavisi od raspolozenja...
~ Personaliti:

Voli: Da pise cini i izlazi u provod...
Ne voli: Da se svadja sa dobrom i zlom stranom....
Jače strane: Samouverenost, uobrazenost...
Slabosti: Strah od ogromnih paukova...Bljak i kao mali su mi odvratni...
Najsrećnije i najgore sećanje: Imam dosta secanja...Evo najlepseg...Kada sam polazio u osnovnu skolu upoznao sam jednu devojcicu sa kojom sam se u pocetku mnogo svadjao a onda od 3. razreda smo postali i do danas ostali najbolji prijatelji...A najgore pa i nemam bas neko posebno...ima ih vise ali nisu toliko losa...

~ Školski podaci:

Najomiljeniji i najneomiljeniji predmeti: Cini - Nemam
Najbolji i najgori u: Svemu - Niucemu XP

~ Porodica i sećanja:

Majka: Selena Smrtnica Ziva
Otac: Brian Vestac Ziv
Braća / Sestre: Sestra Miley Ziva Vestica
Baba / Deda: Mrtvi Belosvici Briana & Max

Sećanja:
Ziveo sam u Severnoj Americi. U delu sume koji je nevidljiv smrtnicima. Tamo sam oostavio dosta secanja...Kada su dosli vampiri moji baba i deda su se borili protiv njih jer je otac bio na zadatku. Tada su oni poginuli a moja sestra i ja udruili moc i uspeli da se teleportujemo sa majkom ovde. Sada ja idem u ovu skolu a Miley uci o visim mocima sa ocem jer je ona starija...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Veljko
Administrator
Administrator

Muški
Broj poruka : 221
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Nick Halliwell   Pon Nov 30, 2009 2:17 pm

Lep profil. Sviđa mi se strah, možeš slobodno strah malo da proširiš, neku traumu iz detinjstva da napišeš i profil će ti biti bombonica. Ako hoćeš dodaj još nešto malo u sećanja, slobodno. Sviđa mi se... stvarno.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://starlight.forummotion.com
Veljko
Administrator
Administrator

Muški
Broj poruka : 221
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Nick Halliwell   Uto Dec 01, 2009 7:14 am

=> Profil prihvacen
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://starlight.forummotion.com