Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Skye Labelle

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Skye Labelle
Student
Student
Skye Labelle


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 33


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 10:36 am

Pravo ime: Nejra
Godine: 19

LIK:

~ Opšte:

Ime i nadimak: Skye Labelle
Godine: 19
Klasa: Vjestica
Strana: Dobro
Predmeti:
~ Čini
~ Napici
~ Uništavanja
~ Magijska bića
~ Odbrana


~ O vašoj magičnoj strani:

Moći: Psihokineza.
Prva manifestacija: kad sam imala destet godina bila sam jako ljuta na moju straiju sestru Leah! Pomislila sam kako bi bilo fino da se oklizne na koru od banane i u tom trenutku se zaista pojavila kora od banane iz druge sobe i ali se ona ipak nije okliznula jer je bila jako oprezna! Tada sam saznala koja je moja moc!
Umeće: Nisam dobar kuhar napitaka, ali zato dobro pisem cini! Do 15 godina sam napisla oko 10-ak cini koje su jako pomogle mojim roditeljima u unistavanju demona.

~ Izgled:

Slika: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41B35BGD0FL._SS500_.jpg
Opšte: Imam plavu bolju kose, smede oci i visoka sam!
Stil: Nemam odredjeni stil, uvijek oblacim ono sto mi se svidjai u cemu se osjecam udobno!

~ Personaliti:


Voli: Jako volim da citam knjige i surfam internetom
Ne voli: Ne volim raditi kucne poslove u sto spada i pravljenje napitaka i jako mrzim da mi se naredjuje!
Jače strane: Jako sam dobra u suocavanju sa demonima, tu osobinu sam naslijedila od oca! I pisanje cini mi je jedna od jacih strana, sto je vrlo rijetko u mojoj porodici!
Slabosti: samoca u zatvorenom prostoru, tj klaustrofobija
Strah: Bojim se visine!
Najsrećnije i najgore sećanje: Najbolje sjecanje mi je kad sam imala 10 godina! Tada sam saznala za moju moc! I po cijele dane sam provodila sa mojim ocem koji me je poducavao kako da ih koristim!
Najgore sjecanje mi je sa 12 godina! tada sam saznala da necu vise nikad vidjeti mog oca kojeg sam jako voljela! Jednog dana je nekud otisao, a meni nisu htjeli reci gdje! Tada sam bila jako ljuta na moju majku, jer mi nije htjela reci istinu! Kasnije sam saznala da se pridruzio demonima koji su ga kasnije ubili kada on nije pristao da ucestuje u ubisvu moje majke!

~ Školski podaci:

Najomiljeniji i najneomiljeniji predmeti: Najomiljeniji Cini/ najneomiljeniji Istorija magije
Najbolji i najgori u: Najbolji u Odbrana/ Najgori u Napici

~ Porodica i sećanja:

Majka: Vjestica Pheobe, moci levitacija, empatija, jos je medju zivima
Otac: Cole, demon, umro kad sam imala 12 godina
Braća / Sestre: sestra Leah, ona takodjer ima moc levitacije, dvije godine starija od mene
Baba / Deda: / Mathilda i Guordon, baba je bila smrtnik a deda belosvitac
Moj dedo je prekrsio zakon i kad je baba zatrudnila dedo nije vise bio belosvitac! Zivio je sa babom do kraja zivota. Bili su sretni!

Sećanja:
Zivjela sam u Španiji, Madrid. Bili smo jako sretna porodica! Onog dana kad sam saznala da moj otac Cole nije vise medju zivima selimo se u San Francisko! Tih dana sam bila tuzna i nisam imala prijatelja. Izbjegavala sam svakoga! A ona poslije 5 godina kad sam saznala za skolu magije natjerala sam majku da me upise u nju, iako je ona smatrala da to nije potrebno! Glavni razlog sto sam htjela da se upisem u skolu je to sto je nisam vise htjela da vidjam! Jos uvijek sam je krivila za smrt moga oca, mada sam u podsvijesti znala da ona nije kriva!


Poslednji put izmenio Skye Labelle dana Uto Dec 01, 2009 3:17 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 10:42 am

Lepo... lepo... sviđa mi se...
Eto konačno neko ko se raspisao.
Tvoj profil je definitivno prihvaćen.
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
Skye Labelle
Student
Student
Skye Labelle


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 33


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 10:43 am

heh thx
aj sada moram da idem
seka me tjera
navratim veceras
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 10:50 am

Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
Skye Labelle
Student
Student
Skye Labelle


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 33


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:01 pm

ee ne kontam gdje da napisem
ako je ovdje izborni biram Odbrana

a kakve klase da dopisem
pojasni malo xDDD


Poslednji put izmenio Skye Labelle dana Uto Dec 01, 2009 3:13 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:08 pm

Ma ispod dela "klasA" napiši predmeti:
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
Skye Labelle
Student
Student
Skye Labelle


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 33


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:13 pm

gotovo
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:18 pm

Odlično...
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
Sponsored content





Skye Labelle Empty
PočaljiNaslov: Re: Skye Labelle   Skye Labelle Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Skye Labelle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Skye Labelle 050

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Upisivanje u školu :: Arhiva učenika-
Skoči na: