Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Direktor magijske škole

Ići dole 
AutorPoruka
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Direktor magijske škole Empty
PočaljiNaslov: Direktor magijske škole   Direktor magijske škole Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 11:25 am

LIK:

~ Opšte:

Ime i nadimak: Lukas Jenkins, Luke
Godine: 24
Klasa: Demon/Veštac
Strana: Dobro

~ O vašoj magičnoj strani:


Moći: Telekineza (Otac), Strujanje (Majka)

Prva manifestacija: Prva moć koja je bila jeste strujanje. Napad demona na moju kuću, slučajno od straha odstrujao do tetke kada je demon upotrebio lukantropiju i hteo da me proždere. Telekinezu razvio u svojoj osamnaestoj godini do kraja u školi magije čiji je direktor bio Edvard Gordon. Prva manifestacija telekineze bila je na času zbog stresa i objekti oko mene su leteli.

~ Izgled:

Slika: http://access.nscpcdn.com/gallery/i/h/h_christensen/HaydenChri_Yasky_2431438_Ma.jpg

Opšte: Plava kosa i svetlo plave hladne oči. Visok oko 1.83m i redovno talasasta kosa. Zbog plivanja trenuranog u prošlosti telo savršeno.

Stil: Najčešće crno, često samo crne pantalone i majca. Omiljena marka je konvers. Patike su skoro uvek bele. Takođe je zastupljena plava garderoba u ormaru. Inače Lukas je nekada nosio trenerke, ali je shvatio da su farmerice mnogo udobnije u borbi protiv demona.

~ Personaliti:

Voli: Lukas je oduvek voleo da bude temeljit. Inače u školi je redovno učio, ali ponekada ga je jednostavno mrzelo pa je malo i varao. Ne voli nepravdu i uvek će se založiti za pravdu, stvoren da pomaže drugima. Voli dobru muziku (Muse, Paramore i Anastaciu).

Ne voli: Dvoličnost i loše ljude koji misle samo zlo drugima i uopšte ne pomažu. Ne voli da mnogo da radi jer ume da bude lenj. Ne voli kišovito i tmurno vreme, letnja kiša je ok. Inače, prezire one koji se prave da su dobri a u suštini zli.

Jače strane: Saosećajnost - zato što je i sam morao da preživi težak period potiskivanja svoje demonske strane. Odlučnost - uvek odlučan i siguran u sebe pa makar lupio najveću glupost.

Slabosti: Kada mu neko dira porodicu on poludi, mada je sada i više nema pa se zato brine o svojim učenicima.

Strah: Oduvek se plašio svoje demonske strane, ali prošli direktor ga je naučio da je potisne. Plaši se da čini zlo i da ga smatraju zlim.


~ Školski podaci:

Najomiljeniji i najneomiljeniji predmeti:
Najbolji i najgori u:

~ Porodica i sećanja:

Majka: Briana Jenkins - demonka (moć strujanja i energetskih kugli), ubijena.
Otac: Lestat Jenkins - veštac (moć telekineze), ubijen.
Braća / Sestre: nema
Baba / Deda: Alice - psihokineza, mrtva, Jasper - telepatije, mrtav.

Sećanja:
Živeo je u Londonu do svoje druge godine. Još uvek se seća vatre koja je pojela njegove roditelje u bici u njihovoj kući, kada ih je klan demona napao i ucenjivao majku da se vrati na mračnu stranu. Ubili su je, a onda je mene moć strujanja spasila. U petoj godini demonska strana je jačala zajedno sa gnevom u meni, nisam mogao da je obuzdam, a ni moja tetka. Onda sam upoznao Edvarda, on mi je pomogao da se izborim. Kada sam sa šesnaest godina otišao u školu, bio sam izolovan od drugih, upoznao sam Nick-a, svog dobrog prijatelja. Onda smo zajedno proputovali Egipatske piramide. Naučio sam praviti briljantne napitke, ali jako sam bio loš u činima, međutim imam novu muzu koja me inspiriše za bolje čini. Kasnije, jedne noći, zaposlio sam se u školi kao profesor uništavanja pošto mesto napitaka je bilo zauzeto. Kada je Edvard preminuo škola je bila zatvorena na par godina, a kada sam napunio 24 opet se otvorila, pod mojim nadzorom kao po testamentu. Onda se i moj prijatelj Nick vratio i zaposlio sam ga kao profesora. Sada pokušavam da dam ovoj magičnoj školi nekadašnji sjaj...
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
 
Direktor magijske škole
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Upisivanje u školu :: Arhiva učenika-
Skoči na: