Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Emily Immortal

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 8:07 am

Pravo ime: Emily
Godine: 351

LIK:

~ Opšte:

Ime i nadimak: Emily Immortal - Em

Godine: 351
Klasa: Vampir
Strana: Zlo
Predmeti koje uzimate: unistavanje
https://starlight.forummotion.com/nastava-f5/predmeti-za-uenike-t5.htm

~ O vašoj magičnoj strani:

Moći: Moći ćete dobiti odmah čim se registrujete, samo pošaljite poruku profesoru ili administratoru i on će vam dati jednu.
Prva manifestacija: Hmm pa bilo je to kada sam prvi put kada sam krenula u prvi razred normalske skole, do tada jos nisu znali da sam demon. Jedan ucenik me je zezao i ja sam napravila neki pokret rukom i on se odjednom nasao na plafonu. Bila sam skamenjena. Kad sam dosla kuci ispricala sam mami i ona mi je rekla da je vreme da upoznam svoju pravu licnost i da sam ja demon.
Umeće: Veoma dobro koristim magiju . Dobro sastavljam cini kao i napitke. Istorija mi je veoma vazna, pa je pisem ponekad i sama. Moji napici su dobro korisceni i imaju dobre efekte, i veoma su opasni. Samo najbolji mogu da ih koriste.


~ Izgled:

Slika:
Emily Immortal Images-witches-g
Opšte: kosa svetlo smedja, oci menjaju boju ( kad sam dobre volje boje su meda a kada sam lose crvene ili crne), koza mi je bela.
Stil:
Gotich, kozne stvari, zastitni znak i uvek ga nosim je lancic sa pentagramom.


~ Personaliti:

Voli: dugacke gotich haljine, plastove, lancice, kozu, brze aute
Ne volim : previse dobrotu, naivne ljude, lazove
Jače strane: brzina, dobro koristim magiju, imam veliku moc
Slabosti: mam ahilovu petu kao i svi.
Strah: poraza!

~ Školski podaci:

Najomiljeniji i najneomiljeniji predmeti: Svi su isti.
Najbolji i najgori u: Najbolja u sveeeeemu!

~ Porodica i sećanja:

Majka: Lectra, vampir, ziva.
Otac: Teofil, demon, mrtav
Braća / Sestre: Dementra, vestica, ziva
Baba / Deda: Baba - belosvitac-ziva
Deda - vestac - mrtav

Sećanja:
Moje secanje je slabo. Pre sam zivela u Krvavoj sumi. Otac mi je ubijen u hladnom ratu, protiv vilenjaka. Majka mi je vampir, sa njom imam slab kontakt, krvolocna je, ubija sve pred sobom. Jedna je od najtrazenijih vampira u istoriji. Sestra Dementria ide u skolu za vestice i carobnjake. Baba mi je belosvitac, slab kontakt i sa njom. Deda mi je ubijen od strane moje majke u krvolocnoj borbi. Jednini kontakt imam sa sestrom. Majku sam trazila u vise navrata ali nista. Pokusala je da ubije i moju sestru . I od tada zivim za njenu smrt. Pre sam bila na dobroj strani ali tome nije bilo nikakve koristi. Sada zivim za zlo. Moj cilj je taj i da uhvatim majku i zavrsim jednom za svagde sa njom!


Poslednji put izmenio -Immortal- dana Čet Dec 03, 2009 8:46 am, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 8:18 am

Prvo, pogledaj listu moći i zatraži jednu moć sa liste za sebe, mi ćemo ti dati jednu nasumično. Drugo... lepo je što si zla čak si mi dala ideju za edan predmet koji je za demone i vampire. Ako već hoćeš toliko godina onda moraš da preuzmeš klasu vampira ili demona i onda dobiješ bladtropiju kao prvu moć, ili da budeš demon, onda bolje stavi oca da je demon. Takođe kada dobiješ moć moraćeš da promeniš prvu manifestaciju i izborni predmet jer je drugačiji za tvoju klasu. Slabost bi mogla da dopišeš i jedan strah mora da postoji, svako se plaši nečega. I da dodam, štapića ovde nema... Wink

Promeni to i tvoj profil će biti jedan od maštovitijih.
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 8:29 am

jel sad dobro? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 8:33 am

Ok... Sada ću ti dati osnovnu moć bladtropije, tj. pretvaranje u vampira... Smile

Odaberi neke od ovih izbornih jer su za tvoju klasu:
~ Uništavanja
~ Čini
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 8:45 am

a vampiri da li su oni samo dobri ili i zli?
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:35 am

Ovde su svi uglavnom dobri... Ako odabereš zlo onda polažeš predmet potiskivanje zla... A ako hoćeš ti možeš da pišeš u deo za tamu da imaš zle afinitete a ovako se praviš da si pozitivac.
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:55 am

ja bi da budem zla xDDD to mi je bas kul xD
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:56 am

Pa ok... samo nemoj da jedeš ljude jer ćemo te izbaciti... Razz
Pusti mašti na volju i napravi tako nekog lika... Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:57 am

juu necu jesti ljude xDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 10:58 am

Ok... I dalje možeš da činiš zlo ljudima... Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 11:00 am

jooojjj hvala Smile to je fino xD a kako dobijamo nove moci?
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 11:03 am

Videćete, čim počne nastava dobijate poene (najverovatnije od ponedeljka) i onda ko sakupi dosta poena brže napreduje, onda ko dosta piše u lokacijama i sličnom biće nagrađen drugom moći. Smile

Možeš da dopišeš moći rođaka.
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 11:03 am

e super Smile a jel mi samo pohadjamo nastavu ili ima jos nesto ? xD
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 11:05 am

Pa ima... vidiš ovaj deo lokacije, otvoriš tamo i pišeš, kao što je pisala Nejra... a onda drugi mogu da ti odgovore, sve se piše u trećem licu. A što se tiče ostatka, možeš da pišeš sama teme kako vežbaš, možeš da pišeš o mračnim stvarima koje radiš (U tajnim odajama gde piše darkness... ili tamnice... Smile)...
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 11:06 am

jej super Smile extra ideja za forum Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Emily Immortal Empty
PočaljiNaslov: Re: Emily Immortal   Emily Immortal Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Emily Immortal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Emily Immortal 666

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Upisivanje u školu :: Arhiva učenika-
Skoči na: