Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Poslednja Kapija

Ići dole 
+2
Veljko
Nick DarkFrost
6 posters
AutorPoruka
Nick DarkFrost
Profesor
Profesor
Nick DarkFrost


Muški
Broj poruka : 72
Godina : 29


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:11 pm

Na zadnjoj strani dvorista nalazila se Mracna Kapija za koju je retko ko znao...
Kapija je tamnih boja i ostavlja jeziv utisak.
Po legendi samo oni kojima je magicno plemstvo u krvi mogli su proci kroz nju i teleportovati se u drugu dimeniju...Ranije je postojalo 100 ovakvih kapija, ali ostala je jedino ova i to bez ikakve namene, jer su koreni magicnog plemstva izubljeni...

Nick je prisao kapiji i seo na veliki kamen...
Razmisljao je o dosta stvari...
Osecao se usamljeno...

Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:14 pm

Odjednom, profesor Lukas je dostrujao i pitao: - Šta je bilo?
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
*Piper <3 Leo*
Profesor
Profesor
*Piper <3 Leo*


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:20 pm

Jessica je setala okolo i videla profesora i direktora i odlucila da im se pridruzi !!!
Nazad na vrh Ići dole
Nick DarkFrost
Profesor
Profesor
Nick DarkFrost


Muški
Broj poruka : 72
Godina : 29


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:24 pm

Uhh...-izusti Nick prepadnuto
A onda doda: Nemoj to vise da mi radis...
I nasmesi se malo.
Pa nista posebno...Samo malo razmisljam o zivotu i smislu zivota. Tu ima dosta ne razresenih pitanja. A i malo sam zabrinut zbog svojih moci...-rece Nick
Ovih dana su poludele...Projektujem se svuda bez svoje volje...!?-rece zabrinuto

O, evo i Jess...-rece Nick mahajuci Jessici
Nazad na vrh Ići dole
*Piper <3 Leo*
Profesor
Profesor
*Piper <3 Leo*


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:42 pm

Jessica im se priblizila.. Cao Nick,Lukas...Sta radite ovde???
Nazad na vrh Ići dole
Nick DarkFrost
Profesor
Profesor
Nick DarkFrost


Muški
Broj poruka : 72
Godina : 29


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:54 pm

Nista specijalno....Samo razgovarammo.-rece Nick
A odkud ti ovde??-upita on
Nazad na vrh Ići dole
*Piper <3 Leo*
Profesor
Profesor
*Piper <3 Leo*


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 4:56 pm

Htela sam da obidjem dvoriste... Videla sam ucenike koji se mnogo dobro slau i bas mi je drago zbog toga..Iako medju njima ima i vampira i vestica i belosvitaca i demona Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 11:18 am

- Sorry, ne mogu ti to obećati NICK, a te neću prepadati - rekao je Lukas i iskezio se. A onda napravio krug šetajući, mada se nije nadao da će ovo uraditi pokretom ruke zatvori otvorenu kapiju i reče - Da li je neko pokušao proći na ovamo? - onda bacio čini da je načini nevidljivom za učenike.
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
*Piper <3 Leo*
Profesor
Profesor
*Piper <3 Leo*


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 1:49 pm

Da ja znam jos uvek nije.. A sada sam sigurna i da nece.. rekla je Jessica
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 1:55 pm

- Ne bismo želeli da neko završi u drugoj dimenziji - rekao je Lukas a onda jednostavno seo na panj pored sada ogromnog drveta koje je stajalo umesto kapije.
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
*Piper <3 Leo*
Profesor
Profesor
*Piper <3 Leo*


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 1:59 pm

Naravno... I kako vam se cini pocetak??
Nazad na vrh Ići dole
4 8 15 16 23 42
Student
Student
4 8 15 16 23 42


Muški
Broj poruka : 9
Godina : 29


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 4:21 am

Dok je prolazio par desetina metara pored kapije Aum pomisli u sebi videvsi profesore: "Profe se nalozile na kapiju..."
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 4:27 am

Lukas je pogledao iza sebe, učinilo mu se da je nešto video...
- Kapija je sada drvo, ne moramo je štititi, niko neće znati. Inače Jessica, početak se čini dobrim, mada imam neke učenike na koje ćemo morati da pripazimo...
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
-Immortal-
Student
Student
-Immortal-


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 31


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 6:58 am

Emily je posmatrala kapiju iz daleka, cinila se zanimljivom i kao da je neka nova avantura na vidiku... ali nesto je odbijalo od te kapije.... Rekla je u sebi " Moracu jos malo da istrazim o tome"... okrenula se i zlobno se nasmesila.
Nazad na vrh Ići dole
Magicboy
Student
Student
Magicboy


Muški
Broj poruka : 33
Godina : 28


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimePet Dec 18, 2009 3:36 pm

Setajuci se dvoristem naleteo sam na Lukasa i Emily.Taman kada sam hteo da ih pozdravim,nesto me je udarilo po ledjima i odskocilo dalje.Mada to mi tada nije bio najveci problem,upaljac koji uvek nosim sa sobom,zbog izvora moje moci,je pao i upalio se.Tada su moje moci pocele da lude.Sve se oko mene zapalilo...Povikao sam''Upomoc,zapalio sam okolno zbunje,vatra ce se prosiriti''!
Kako sam imao moc vatre,nisam jos uvek znao da je kontrolisem,ali u glavi mi je bila jedna stvar''Ako sam uspeo da je stvorim,onda mogu da ucinim i da nestane''.Ipak se nista nije desilo i trebala mi je pomoc!!!
Nazad na vrh Ići dole
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Muški
Broj poruka : 221
Godina : 30


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimePet Dec 18, 2009 4:39 pm

What's hot is cold
what's cold is hot
make the fire
exist not evermore...

Vatra je nestalo...
Nazad na vrh Ići dole
https://starlight.forummotion.com
Magicboy
Student
Student
Magicboy


Muški
Broj poruka : 33
Godina : 28


Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitimeSub Dec 19, 2009 5:12 am

''Da nije bilo vas ko zna sta bi se desilo'',rekao sam profesoru.''Hvala vam na pomoci''.
Zatim sam krenuo stazom i nesto iz obliznjeg zbunja je virilo sa svojim krupnim zutim ocima.Znatizelja me je ponela prema tom bicu,pa sam krenuo za njim misleci da je to isto ono koje me je i oborilo na zemlju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poslednja Kapija Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednja Kapija   Poslednja Kapija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poslednja Kapija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Poslednja ekskurzija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Školske lokacije :: Dvorište-
Skoči na: