Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima

Ići dole 
AutorPoruka
Nick DarkFrost
Profesor
Profesor
Nick DarkFrost


Muški
Broj poruka : 72
Godina : 29


8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima Empty
PočaljiNaslov: 8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima   8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 3:34 pm

Dobar dan, rece Nick.
Ja sam vas privremeni profesor iz ovog predmeta, tako da cete uskoro dobiti novog...
Posto nisam belosvitac, i ne znam bas toliko o tome potrudicu se da vas bar malo upoznam sa osnovama...-rece Nick i poce predavati...

Prvo i osnovno belosvici su ''Andjeli Cuvari'' vestica/vesca kojima su predodredjeni. Oni ih vode kroz dug put, kako postati pravi vestac/prava vestica..Takodje oni dosta pomazu njima, cuvaju ih od zla, i na neki nacin treniraju za samoodbranu...
U tom radu sa sticenicima, belosvici moraju da postuju neka pravila i da budu direktni i brzi(da brzo reaguju).
''Oni'' im daju instrukcije i govore im tacno sta da rade i kako da postupaju. Cak im i kontrolisu moc lecenja, znaci belosvitac moze izleciti nekoga samo ako mu to ''Oni'' dozvole...
Kada belosvitac radi sa sticenikom/com on je mora redovno obilaziti i voditi racuna o svim njenim/njegovim radnjama. Takodje ako mu/joj treba neka vrsta pomoci on se mora stvoriti tu iz momenta i pomoci mu/joj...

Na ovim casovima dalje cete uciti detaljnije o radu sa sticenicima...
Toliko za sada...-rece Nick i izadje iz ucionice...

Nazad na vrh Ići dole
Nick DarkFrost
Profesor
Profesor
Nick DarkFrost


Muški
Broj poruka : 72
Godina : 29


8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima Empty
PočaljiNaslov: Re: 8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima   8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 3:49 pm

Domaci Zadatak !
Za prvi domaci zadatak dacu vam da mi napisete sastav: ''Moj sticenik/ca'' posto ste jos uvek pocetnici kao belosvici u ovom sastavu cete pisati o tome kako biste zeleli da vas prvi sticenik/ca izgleda, kakve su joj osobine...Sta cete sve raditi zajedno....Koristite mastu....=)))
Rok vam je nedelju dana a radove mi saljite preko PM-a !
Nazad na vrh Ići dole
 
8.XII 2009. Prvi Cas-Rad sa Sticenicima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 6.XII 2009 - Prvi cas
» 6.XII 2009 - Prvi cas
» 6.12.2009. Prvi cas Cini
» 6. XII 2009. ~ Prvi čas uništavanja: Vešci
» 6. XII 2009. Prvi čast Istorije Magije: Počeci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Nastava :: Učionica br. 7: Rad sa štićenicima-
Skoči na: