Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Emerald

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
The Promiscous One
Student
Student
The Promiscous One


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 31


Emerald Empty
PočaljiNaslov: Emerald   Emerald Icon_minitimeSre Dec 16, 2009 8:25 am

Pravo ime: Ljubica
Godine: 16
LIK:

~ Opšte:

Ime i nadimak: Celeste,Emerald
Godine:23
Klasa: Vampir
Strana: Dobro
Predmeti koje uzimate: Vampirske veštine, magijska bića,potiskivanje zla,Istorija magije...izborni: cini


~ O vašoj magičnoj strani:

Moći: Empatija
Prva manifestacija: Secam se da je bila zima.Imala sam negde oko 14 godina.Pao je prvi sneg te godine i secam se da su u skoli svi bili jako uzbudjeni,a sa druge strane i uzasno nervozni zbog kraja polugodista i zakljucivanja ocena.
Sedela sam na katedri i prelistavala Istoriju.Odjednom sam osetila strasni nalet besa i tuge.Sela sam uspravno i pogledala okolo.Shvatila sam da ta osecanja nisu moja.Nisam imala razloga da budem tuzna niti besna.Pogled mi se zaustavio na Iris,drugarici cija porodicna situacija i nije bas najjsjajnija.Sedela je u zadnjoj klupi i plakala,dok su oko nje manevrisale Kristina,Lilian i Emma.Osetila sam nevidjenu potrebu da im kazem da se pomere od mene!!!Kada sam dosla k sebi shvatila sam da postoji mogucnost da sam nasledila empatiju od svoje majke.
Umeće: Veoma sam umetnicki nadarena.Uzivam u glumi i imala sam nekoliko uloga u predstavama.Takodje jako lepo pevam,pa sam i na tom polju angazovana.Bez glume i muzike ne mogu.

~ Izgled:

Slika:https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/2zjlv9i.jpg(to sam ja i takva zelim da ostanem)
Opšte: Imam dugu,svetlo smedju kosu koja u talasima pada do pola ledja,tamno zelene oci,bljestavo bele zube.Visoka sam negde oko 1,65cm.Nisam zadovoljna svojim nosem...ali to se da promeniti xD
Stil: Obozavam visoku modu,pa moja odeca,obuca i detalji uvek imaju ime i prezime.Sto se brendova tice omiljeni su mi LV,D&G i Fendi.Ne podnostim Goth stil :S

~ Personaliti:

Voli: -svoje prijatelje(mislim da bez iskrenog prijateljstva nema zivota)
-slobodno vreme(volim kada mogu da se organizujem kako ja zelim,a ne kako moram)
-muziku i glumu(tu pronalazim sebe i smatram da u tome mogu da budem uspesna)
Ne voli: -lazi(smatram da se treba uvek drzati istine,ma koliko to nekad bilo tesko)
-osobe koje su glupe do bola i ruzne do bola,a misle da su bogovi i boginje
-da ucim predmet koji me ne zanima
Jače strane: -smisao za humor(koliko god da je neko neraspolozen,kladim se da cu naci nacin da mu zablista osmeh na licu)
-samopouzdanje(maksimalno verujem u sebe i zivim zivot hodajuci uspravno i ne osvrcuci se na ono sto je bilo)
-draga saveta(volim da pomazem ljudima ako imaju neki problem,obicno sam veoma efikasna)
Slabosti: -brzopletost(jako cesto ispastam zbog ove osobine)
-lenjost(a i zbog ove xD)
Strah: samoca(uzasno se bojim da ne ostanem sama,to bi za mene bio najveci neuspeh)

~ Školski podaci:

Najomiljeniji i najneomiljeniji predmeti: omijeni-latinski,omrazeni-psihologija
Najbolji i najgori u: najbolja u jezicima,najgora u prirodnim naukama xD

~ Porodica i sećanja:

Majka: Leona(empatija),vestica,ziva
Otac: Ingemar(vezivost)vampir,mrtav
Braća / Sestre: jedinica sam
Baba / Deda: baba Leda(empatija),vestica,mrtva/deda Julian(orbovanje)belosvitac,mrtav

Sećanja:
Rodjena sam u Rusiji,u Moskvi.Majka mi je poreklom iz Francuske,dok mi je otac Rus.Emotivno sam vezana za Moskvu.Obozavam Ruski jezik,obicaje,predivne hramove i dvorce.Nesto najlepse na svetu je zima u Rusiji.Obozavala sam svetlucavi odsjaj snega i ma koliko mi bilo hladno mogla sam satima da budem napolju.Nakon oceve smrti preselili smo se u Pariz kod moje bake Lede.Tamo smo ziveli 4 godine.U Pariz sam takodje zaljubljena.Sve te lude noci,i vreme provedeno u Luksemburskom parku sa osobama koje sam najvise volela.Nakon bakine smrti dosli smo u Srbiju u Beograd,ostalo je istorija xD
Nazad na vrh Ići dole
Want Your Bad Romance
Profesor
Profesor
Want Your Bad Romance


Muški
Broj poruka : 77
Godina : 30


Emerald Empty
PočaljiNaslov: Re: Emerald   Emerald Icon_minitimePon Dec 21, 2009 2:01 am

Prihvacena.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pa-academy.forumotion.com
The Promiscous One
Student
Student
The Promiscous One


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 31


Emerald Empty
PočaljiNaslov: Re: Emerald   Emerald Icon_minitimePon Dec 21, 2009 4:12 am

jeej ^^
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Emerald Empty
PočaljiNaslov: Re: Emerald   Emerald Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Emerald
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Upisivanje u školu :: Arhiva učenika-
Skoči na: