Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)

Ići dole 
+2
Ēll¥ {DaRk Fa!r¥}
The Promiscous One
6 posters
AutorPoruka
The Promiscous One
Student
Student
The Promiscous One


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 31


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeSre Dec 16, 2009 8:32 am

Cao svima!Ja sam Ljubica,93 godiste...jedna od zelja mi je da postanem vampir lol!
Osim bespotrebnog strebanja za skolu bavim se i glumom i pevanjem.
Takodje radim i u photoshopu i vodim jedan veoma uspesan 4um o Rihanni,ciji sam veliki fan.
To je to...nadam se da sam dobrodosla xD
lol!

p.s inace obozavam latinski XD
Nazad na vrh Ići dole
Ēll¥ {DaRk Fa!r¥}
Student
Student
Ēll¥ {DaRk Fa!r¥}


Ženski
Broj poruka : 31
Godina : 32


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeČet Dec 17, 2009 12:16 pm

Welcy ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://poet-world.darkbb.com/forum.htm
The Promiscous One
Student
Student
The Promiscous One


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 31


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeČet Dec 17, 2009 2:05 pm

hvala puno ^^
Nazad na vrh Ići dole
Want Your Bad Romance
Profesor
Profesor
Want Your Bad Romance


Muški
Broj poruka : 77
Godina : 30


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimePet Dec 18, 2009 9:00 am

i ja wolim Latinski <333
Welkam! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pa-academy.forumotion.com
Uros
Student
Student
Uros


Muški
Broj poruka : 9
Godina : 28


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeSub Dec 19, 2009 3:57 am

PozZzZzZz....Ja nzm latinski,al' cu ga nauciti zbog tebe....Zez... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
The Promiscous One
Student
Student
The Promiscous One


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 31


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeSub Dec 19, 2009 11:04 am

hvala punooo ^^
Nazad na vrh Ići dole
Nick DarkFrost
Profesor
Profesor
Nick DarkFrost


Muški
Broj poruka : 72
Godina : 29


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 7:43 am

Dobrodosla....
Nadam se da cemo se lepo druziti.... Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_smile

P.S. Ja imam 3 iz latinskog...xD
Nazad na vrh Ići dole
The Promiscous One
Student
Student
The Promiscous One


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 31


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 9:59 am

^cccc...sram da te bude xD
hvala puno xD
Nazad na vrh Ići dole
Skye Labelle
Student
Student
Skye Labelle


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 33


Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 11:01 am

welcome
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)   Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Conditio sine qua non xD(ok danas sam imala kont iz latinskog pa sam jos pod utiskom xD)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Početak :: Predstavljanje-
Skoči na: