Magic School: Starlight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mr. Hollow

Ići dole 
AutorPoruka
Mr. Hollow
Student
Student



Muški
Broj poruka : 2
Godina : 28


Mr. Hollow Empty
PočaljiNaslov: Mr. Hollow   Mr. Hollow Icon_minitimeČet Mar 04, 2010 4:10 am

Ime lika: Mr. Hollow
Godine: 17
Moći: 
Šta volite/ne volite: Ne volim nepravdu, lazi Volim Cari. Volim magiju. Borbe sa demonima, aktivne moci....
Tip: Vestac
Slika lika:
Mr. Hollow Untitled1if1
O porodici:
Majka: Alexandra Hollow
Otac: Bazarus Hollow
Brat/Sesta: Ciara Hollow ,Baruca Hollow
Baba/Deda:Zara Hollow, Marcus Hollow.

Istorija:Kao mali sam cesto bio "talac" mojih roditelja i oduvek pod kaznom.Moji roditelji su mi vezali moci dok sam bio mali a uzroci kazni nisu bili realni.Ako razbijem tanjir ili se bucno igram stalo sam zavrsavao u podrumu, medjutim ako sam nekontrolisano prouzrokovao posledice uzrokom mojih moci tada bih dobijao teze kazne poput vezanja u sumi u kojij se nalazilo groblje za drvo izumrlih.Nakon vise tih mojih nekontrolisanih ispada sopstvenih moci roditelji su mi vezali moci ne razmisljajuci o posledicama, ovo govorim zbog moje majke.Moju majku je varao moj otac sa prorocicom koja je bila na zloj strani.Moj otac joj je ispricao kako je sve pocelo i na kraju posto je znala previse nije mogao da je odrzi u zivotu, medjutim da moje moci tada nisu bile vezane mogao sam je spasiti.Moci zam "odvezao" u 14 godini kada sam zamolio sestru da napise vradzbinu za "ovdezivanje" moci.Upisao sam se u Skolu Magije kako bih se bolje upoznao sa magijom i lakse kontrlolisao svoju moc i narawno da bih imao mnogo vise prijatelja koji bih mi mogli pomoci kao i ja njima.
Nazad na vrh Ići dole
 
Mr. Hollow
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magic School: Starlight :: Starlight :: Upisivanje u školu :: Arhiva učenika-
Skoči na: